ASYSTENTKA ds. zarządzania nieruchomościami

Loco Real Estate

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

• Kompleksowa opieka nad nieruchomościami (opieka nad mieszkaniem - organizacja bieżących napraw, kontakt z najemcami, rozliczanie zużycia mediów, windykacja, protokoły zdawczo-odbiorcze itp.)

• Nadzorowanie obiegu dokumentów w firmie

• Aktualizacja bazy danych

Oczekujemy:

• Wykształcenie wyższe

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• Prawo jazdy kat. B (umiejętność poruszania się po Warszawie)

• Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

• Wysoka kultura osobista oraz łatwość nawiązywania kontaktów

• Doskonała organizacja pracy własnej, efektywne ustalanie priorytetów

Oferujemy:

• Współpraca w oparciu o umowę zlecenie podczas okresu próbnego

• Praca w godzinach 9:30-18:00

• Doskonałe warunki pracy: eleganckie biuro w centrum Warszawy, niezbędne narzędzia tj. laptop, smartfon, wygodne biurko, nieograniczony dostęp do kawy, szkolenia

Dodatkowo zapewniamy interesującą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość nawiązania wielu ciekawych relacji, pracę w młodym dynamicznym i zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail. Prosimy o podanie swoich oczekiwań finansowych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

LOCO Real Estate od 2010 roku specjalizuje się w wynajmie apartamentów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat