Asystentka ds. rekrutacji / recepcjonistka

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, zagranica

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Randstad jest jedną z największych firm doradztwa personalnego na świecie. Systematycznie rozbudowuje swoją strukturę i aktualnie prowadzi działalność w ponad 40 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku, posiadamy biura w ponad 60 lokalizacjach. Jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług HR. Codziennie wspieramy naszych klientów wiedzą i doświadczeniem z zakresu rekrutacji, zatrudnienia i rozwoju pracowników, naliczania wynagrodzeń i innych aspektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.

Naszą dewizą jest Good to know You – daj się nam poznać i Ty !

Aktualnie do naszego biura w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystentka ds. rekrutacji / recepcjonistka

Nr ref.: 41768
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura firmy
  • odpowiedzialność za korespondencję przychodząca i wychodząca
  • obsługa centrali telefonicznej - połączenia przychodzące i wychodzące
  • obsługa i witanie Klientów
  • zarządzanie salami konferencyjnymi
  • udział w procesie rekrutacji kandydatów do pracy (wstępna selekcja aplikacji, organizacja i udział w spotkaniach rekrutacyjnych, wywiady telefoniczne z kandydatami).

Oczekiwania:

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy
  • minimum średnie wykształcenie
  • wysoka kultura osobista i miła aparycja
  • dobra znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferta:

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta multisport)
  • udział w ciekawych szkoleniach i możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • miła atmosfera pracy i zgrany zespół .