Asystentka ds. administracyjnych

RTZ Investment Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma poszukuje osoby na stanowisko: Asystentka ds. administracyjnych.

Zakres obowiązków:

• koordynacja obiegu dokumentacji oraz właściwego przepływu informacji,

• zarządzanie kalendarzem oraz organizacją spotkań,

• przygotowywanie prezentacji biznesowych oraz tłumaczeń dokumentów,

• wsparcie w sprawnym funkcjonowaniu biura,

• prowadzenie bieżącej korespondencji,

• przygotowywanie ofert we współpracy z innymi działami firmy,

• pozostałe prace biurowe.

Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego

• ciekawą pracę w uznanej firmie

• narzędzia niezbędne do pracy: telefon, komputer.

Wymagania

• status studenta: preferowany kierunek finanse lub rachunkowość,

• wysoko rozwiniętych umiejętności organizacji pracy własnej oraz pracy pod presją czasu,

• doświadczenia w pracy na stanowisku asystenckim lub w biurze rachunkowym,

• znajomość języka angielskiego,

• praktycznej znajomości obsługi pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint),

• umiejętności współpracy i budowania relacji biznesowych,

• wysokiego poziomu kultury osobistej,

• zaangażowania oraz dynamizmu w działaniu.

Prezentacja firmy

RTZ Investment Sp z o.o. dynamicznie rozwijająca się Firma dewelo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa