Asystentka ds. Administracji

Sii Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zatrudniając ponad 1500 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Obsługa recepcji firmy
    • Organizacja spotkań, podróży służbowych
    • Wykonywanie zadań administracyjnych – ewidencja korespondencji, wprowadzanie dokumentów kosztowych do systemu księgowego, rozliczanie delegacji, rozliczanie kosztów itp.
    • Współpraca z innymi departamentami firmy oraz kontrahentami

WYMAGANIA:

    • Mile widziani studenci 4-5 roku studiów bądź absolwenci
    • Doświadczenie w pracy w obszarze administracji będzie dodatkowym atutem
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Komunikatywność, otwartość, miłe usposobienie, dynamizm w działaniu
    • Wysoka kultura osobista, dokładność i systematyczność

OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
    • Możliwość dostosowania godzin pracy do zajęć na studiach
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Doskonałą atmosferę pracy

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie