ASYSTENTKA DS. ADMINISTRACJI

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Opole, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service jest prężnie działającą, ogólnopolską agencją pracy oraz doradztwa personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2360.
Specjalizujemy się w organizacji zatrudnienia oraz rekrutacji, proponując najlepszym kandydatom pracę a Klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko ASYSTENTKA DS. ADMINISTRACJI (J. NIEMIECKI)
nr ref.  AN/O/6/16
Miejsce zatrudnienia: OPOLE (woj. Opolskie)

Szukamy osób z biegłą znajomością języka niemieckiego, które chętnie podejmą się zadań związanych z prowadzeniem sekretariatu,  redagowaniem pism oraz umów, tworzeniem prezentacji oraz bieżącym wsparciem działu handlowego.

Wymagania

Do osoby na tym stanowisku będzie należeć:

• prowadzenie oraz obsługa sekretariatu firmy,
• organizacja spotkań w siedzibie firmy
• dbałość o wizerunek firmy oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
• redagowanie pism oraz dokumentów,
• tworzenie raportów działu handlowego,
• administracja dokumentów handlowych w systemie,
• kontakty handlowe z klientami w ramach wsparcia działu handlowego,
• tworzenie prezentacji handlowych

Pracownik, którego szukamy powinien przede wszystkim:

• posługiwać się biegle językiem niemieckim lub językiem angielskim
• posługiwać się komputerem i Pakietem Office w stopniu zaawansowanym
• posiadać doświadczenie w prowadzeniu biura/sekretariatu
• umiejętnie utrzymywać pozytywne relacje z klientami biznesowymi,
• posiadać znajomość zasad marketingu w  mediach społecznościowych,
• posiadać umiejętności komunikacyjne, dbać o wizerunek firmy

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa