Asystentka do spraw marketingu i sprzedaży

NATURE LINE Sp. z o.o.

26-600 Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Administrowanie biurem sprzedaży i podległym mu personelem.
Poszukiwanie nowych rynków zbytu oraz tworzenie nowych kanałów dystrybucji
Planowanie, koordynacja, realizacja i monitorowanie działań marketingowych
Sporządzanie ofert i oraz kontakt z klientami
Monitorowanie potrzeb rynku i analizowanie działań konkurencji
Przygotowywanie materiałów informacyjnych, promocyjnych
Współtworzenie wizerunku oraz jego promocja

Wymagania

Wykształcenie wyższe
Doświadczenie w zakresie marketingu i sprzedaży
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średnio zaawansowanym
(znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem)
Umiejętność pracy w zespole
Kreatywność i umiejętność organizacji pracy własnej
Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Nature Line Sp. z o.o. Producent kosmetyków naturalnych. Właściciel mark... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta