Asystentka biurowa IMPORTUJZNAMI Wrocław

Doradztwo i Organizacja Sieci Handlowych

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Importujznami poszukuje osoby na stanowisko Asystentki biurowej

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową obsługą importu towarów z państw azjatyckich, kontrolami towarów oraz spedycją morską i lotniczą. Naszym głównym obszarem działania są Chiny. Więcej informacji na naszych stronach:

Nie wymagamy doświadczenia!

Warunki zatrudnienia:

• okres próbny;

• po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na stałe;

• regulowany czas pracy;

• narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód).

Asystentka biurowa odpowiedzialna będzie za :

• planowanie harmonogramu prac

• przygotowywanie oraz realizacja zadań związanych finalizacją procesu dostaw towarów

• obsługa zleceń w zakresie transportu i dostaw towarów

• fakturowanie

• aktywna współpraca z działem operacyjnym;

• budowanie bazy danych klientów

• umawianie spotkań

• koordynowanie pracy biura

Wymagania

Poszukujemy osób odważnych i sumiennych. Osoba powinna wykazywać się kreatywnością, zaangażowaniem w działania oraz rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi. Doświadczenie mile widziane.

Dodatkowe wymagania:

• dobra znajomość języka angielskiego;

• warunek konieczny: prawo jazdy kat. B

Prosimy o wysyłanie życiorysów do 15 marca. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy również o załączenie w CV oświadczenia, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędne dla celów rekrutacyjnych.

Prezentacja firmy

www.importujznami.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat