Opis stanowiska pracy

Jesteśmy wydawcą dużych serwisów rozrywkowych odwiedzanych każdego miesiąca przez miliony użytkowników. W naszym portfolio znajdują się takie serwisy jak Kwejk, Jebzdzidy czy Sadistic.

Aktualnie do naszego biura w Warszawie (praca wyłącznie stacjonarna),
poszukujemy kandydatek na stanowisko Asystentki.

OBOWIĄZKI:

  • Prowadzenie korespondencji
  • Wystawianie faktur
  • Koordynacja przepływu dokumentów i informacji pomiędzy biurem a księgowością zewnętrzną
  • Kontakt z urzędami, kontrahentami i partnerami firmy
  • Dbanie o wizerunek biura oraz zapewnienie jego prawidłowego funkcjonowania
  • Dbanie o zaopatrzenie biura

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Biegła obsługa komputera oraz urządzeń biurowych
  • Znajomość programów do fakturowania
  • Prawo jazdy kat. B
  • Nienaganna aparycja
  • Dyspozycyjność
  • Poczucie humoru :)

Prezentacja firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma branży informatycznej.<br/>Wyda... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce