Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Asystentka Biura

Miejsce pracy: Warszawa

Aktualnie dla Naszego Klienta – firmy oferującej usługi inżynieryjne z zakresu budownictwa szukamy Kandydatki/a na stanowisko:

Główne obowiązki na stanowisku:

• Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania biura,
• Współpraca ze sprzedawcami, dostawcami usług, zakupy do biura,
• Sprawdzanie poprawności faktur od dostawców, przekazywanie dokumentacji do księgowości, wyjaśnianie niezgodności,
• Kontakt z administracją budynku we wszystkich sprawach związanych z wynajmowanym biurem, dokumentacją PPOZ, fakturami, sprawy organizacyjne, awarie,
• Współpraca z doradcami prawnymi i innymi instytucjami zewnętrznymi w zakresie spraw administracyjnych (np. rejestrowanie zmian w aktach spółki),

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (praca administracyjna)– minimum rok,
• Wykształcenie min. średnie,
• Bardzo dobra znajomość angielskiego – przełożony osoba anglojęzyczna,
• Odpowiedzialność, umiejętność ustalania priorytetów, świetna organizacja pracy własnej,
• Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
• Energiczność i kreatywność w działaniu,

Oferujemy:

• Pracę na pół etatu, od poniedziałku do piątku 4 godz. dziennie (w godz. 8.30 – 17.30 elastycznie do ustalenia),
• Umowę na zastępstwo na okres około 8 miesięcy – z ewentualną możliwością przedłużenia,
• Ciekawą pracę pełną wyzwań,
• Możliwość poszerzenia kompetencji,
• Lokalizacja firmy: Metro Pole Mokotowskie.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.