Asystentka Biura

Talent Bridge

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji, specjalizującej się w outsourcingu usług dla przedsiębiorstw. Nasz Klient oferuje rozbudowaną baterię usług dla biznesu w różnych branżach (IT, FMCG, usługi finansowe i inne) w kontekście handlu i sprzedaży.

Opis stanowiska

  • Bieżąca obsługa sekretariatu
  • Wsparcie administracyjne Dyrektora Działu oraz zespołu merytorycznego (edycja raportów, redakcja i archiwizowanie dokumentów,
  • Prowadzenie kalendarza wydarzeń i spotkań
  • Bieżąca aktualizacja baz danych, zarządzanie korespondencją działu,
  • Bieżące wsparcie w projektach realizowanych przez Dyrektora Działu.
  • Wykonywanie innych zadań związanych z bieżącym funkcjonowaniem biura

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego potwierdzona certyfikatem B1, B2, C1, C2
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, ustalania priorytetów oraz elastyczność
  • Zdolności komunikacyjne

Oferowane warunki pracy

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie jest uzależnione od poziomu języka angielskiego (może wynosić nawet 6000 zł brutto)
  • Szansę zdobycia cennego doświadczenia
  • Możliwość rozwoju w innych działach

Prezentacja firmy

Talent Bridge to system do rekrutacji i selekcji pracowników. Dąż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat