Opis stanowiska pracy

- odpowiedzialność za organizację oraz prowadzenie sekretariatu
- nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą
- nadzór nad obiegiem dokumentów
- koordynacja i opieka dokumentów kadrowych
- przygotowywanie dokumentacji administracyjnej
- fakturowanie
- miękka windykacja
- organizacja spotkań
- wykonywanie prac biurowych związanych z bieżącymi potrzebami firmy

Wymagania

- przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- dobra organizacja pracy i wielozadaniowość oraz umiejętność ustalania priorytetów
- komunikatywność
- umiejętność obsługi urządzeń biurowych
- nienaganna prezencja

Prezentacja firmy

Dostarczamy systemy call center, contact center, infolinii, help desk i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Czas trwania umowy
ok.1,5
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat