Opis stanowiska pracy

Linc Polska Sp. z o.o. działa w branży zabezpieczeń technicznych. Specjalizujemy się w dystrybucji najwyższej klasy sprzętu telewizji przemysłowej. Reprezentujemy w Polsce światowych liderów z branży CCTV do których należą: Mobotix, FLIR oraz Cameramanager.com

Poszukujemy:

Poszukujemy pracownika do wsparcia działań administracyjnych oraz realizacji i koordynacji projektów marketingowych.

Zakres obowiązków:

• Obsługa sekretariatu obejmująca wsparcie bieżących działań firmy oraz koordynację czynności związanych z wypożyczaniem sprzętu;

• Rozmowy telefoniczne z potencjalnymi klientami B2B, tworzenie baz danych klientów;

• Przygotowywanie/ tłumaczenie treści do publikacji na portalach społecznościowych oraz na stronach internetowych;

• Wsparcie działań promocyjno – marketingowych i tworzenie Newsletterów, wysyłka seryjna z wykorzystaniem poczty elektronicznej oraz tradycyjnej, organizacja seminariów i szkoleń.

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę);

• Pracę w międzynarodowym środowisku;

• Możliwość codziennej komunikacji w językach obcych;

• Samodzielność w dynamicznym zespole;

• Elastyczność i atmosferę współpracy;

• Pracę z rozwiązaniami należącymi do ścisłej czołówki w swojej branży.

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatowi:

• Wykształcenie wyższe;

• Praktyczna znajomość obsługi komputera – profesjonalnych programów graficznych np. InDesign, Photoshop i MS Office (Word, Excel, PowerPoint);

• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Kwalifikacje i umiejętności:

• Zdolność do samodzielnej pracy i bardzo dobra organizacja czasu pracy;

• Brak oporów przed rozmowami telefonicznymi (tylko B2B)

• Umiejętność przygotowania materiałów promocyjnych w programie InDesign;

• Umiejętność tłumaczenia tekstów z j. angielskiego na j. polski- odzwierciedlająca ich sens, zgodna z zasadami poprawnej polszczyzny.

Prezentacja firmy

Firma LINK prezentuje wysoki poziom wiedzy fachowej. Trzon jej stanowią ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa