Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę biura, pomoc w kontaktach z klientami, korespondencję z polskimi i zagranicznymi kontrahentami, dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i informacji w firmie.

Zakres obowiązków:
• Budowanie dobrych relacji z klientami i skuteczną współpracę z przedstawicielami handlowymi oraz dostawcami,
• Opracowywanie dokumentów, materiałów; oraz przygotowywanie ofert handlowych,
• Zapewnienie dobrego przepływu informacji oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
• Prowadzenie kalendarza spotkań,
• Pomoc w dziale handlowym,
• Telemarketing
• Obsługa posprzedażowa
• Dbałość o ekspozycje firmy
• Zaopatrzenie i organizacja pracy biura,
• Raportowanie.

Oferujemy
• Absorbującą prace,
• Stabilność zatrudnienia,
• Bogaty pakiet socjalny,
• Miłą atmosferę w pracy,
• Ciekawe szkolenia.

Wymagania

• Wykształcenie: wyższe, licencjackie lub student/-ka w trybie zaocznym ,
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (min. 2 lata),
• Biegła znajomość języka angielskiego,
• Biegła znajomość systemu Windows, pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń,
• Umiejętność organizacji czasu pracy
• Wysokie umiejętności komunikacyjne,
• Umiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

Newmor Polska Sp. z o.o. jako część brytyjskiego holdingu NEWMOR GROUP L... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa