Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Realizacja zadań administracyjnych związanych z funkcjonowaniem firmy.
Umawianie terminów spotkań i prowadzenie kalendarza spotkań,
Prowadzenie spraw zleconych przez przełożonych w szczególności przygotowywanie pism, korespondencji i dokumentów,
Kontakt z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi w sprawach administracyjnych,
Obsługa pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint),
Dyspozycyjność w przypadku wyjazdów służbowych,
Pozostałe prace biurowe (m.in. skanowanie, kserowanie)
Przygotowywanie raportów

Oferujemy:

Umowa o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym
Atrakcyjne wynagrodzenie
Interesującą pracę w firmie o rosnącej pozycji na rynku polskim działającej w dynamicznie rozwijającej się branży

Wymagania

Wymagania:
Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku - jako asystent
Znajomość języka angielskiego
Wykształcenie wyższe,
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint),
Wysoka kultura osobista,
Umiejętność pracy w grupie,
Kandydat powinien cechować się skrupulatnością, dokładnością oraz umiejętnością pracy pod presją czasu,
Duża samodzielność i inicjatywa pracy,
Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Intenson to firma z branzy FMCG powstała w 2007r. Teraz działamy na rynk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 300PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management