Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się Agencji Reklamowej poszukujemy pełnych pozytywnej energii osób na w/w stanowisko:

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie, dekretowanie korespondencji
  • obsługa centrali telefonicznej
  • koordynacja zakupów artykułów biurowych, eksploatacyjnych
  • organizowanie podróży służbowych, rezerwacja biletów, hoteli
  • współpraca z firmami serwisującymi
  • tworzenie raportów, zestawień
  • rozliczanie delegacji, faktur.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziani studenci studiów niestacjonarnych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • prawo jazdy kat. B
  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy
  • samodzielność i komunikatywność

Oferujemy:

  • praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • umowa o pracę
  • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy, inspirujący zespół
  • zdobycie cennego doświadczenia pracy w Agencji Reklamowej

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media