Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- pełną obsługę administracyjną biura: nadzór nad dokumentacją i zapewnienie jej prawidłowego obiegu, obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej, dbanie o stan przestrzeni biurowej,
- kontrolę realizacji umów przez firmy świadczące usługi na rzecz spółki,
- opracowywanie sprawozdań, analiz i informacji statystycznych,
- wsparcie operacyjne Zarządu oraz poszczególnych działów spółki,
- pośredniczenie między Zarządem, a jednostkami biznesowymi firmy.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz odpowiednie narzędzia pracy.

Wymagania

Od kandydatki oczekujemy:

- min. rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
- wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów,
- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
- biegłej znajomości MS Office,
- umiejętności organizowania pracy własnej,
- umiejętności analitycznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów,
- operatywności, zaangażowania i dynamiki w działaniu,
- dokładności oraz terminowości.

Prezentacja firmy

Peppercorn Properties Sp. z o.o. specjalizuje się w pozyskiwaniu gruntów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena