Asystentka biura w Kancelarii Prawnej

Kancelaria Prawna Skarbiec

Warszawa, Okęcie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jedna z wiodących Kancelarii Prawnych w Polsce obecnie poszukuje zaocznej studentki prawa na stanowisko asystentki biura.

Miejsce pracy: Warszawa, Okęcie

Nr ref.: AKS/04/14

Wymagania stawiane kandydatom:

  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej;
  • status studenta studiów zaocznych na kierunku prawo lub administracja;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dynamika w działaniu;
  • biegła znajomość MS Office;
  • sumienność i dokładność;
  • dyspozycyjność w godzinach od 08:30 do 20:00 (praca zmianowa)
  • wysoka kultura osobista.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie i zarządzanie pracą sekretariatu;
  • tworzenie i negocjacja umów z dostawcami;
  • koordynacja przy tworzeniu umów z klientami;
  • obsługa urządzeń biurowych oraz centrali telefonicznej;
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • prowadzenie kalendarza spotkań;
  • archiwizowanie akt i dokumentów;
  • bieżące wsparcie administracyjne pracowników Kancelarii.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku kancelarii prawnych w Polsce.

Kandydatów spełniających kryteria podane w ogłoszeniu prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych składających się z CV i listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Kancelaria Prawna Skarbiec - lider w doradztwie strategicznym dla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Prawo / Prokuratura