Asystentka Biura Regionalnego

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.

Firma związana z sektorem reklamy i mediów poszukuje:

Asystentka Biura RegionalnegoMiejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie sekretariatu
  • logistyka działalności biura
  • przygotowanie i wysyłka korespondencji
  • przygotowanie dokumentów

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, również osoby studiujące (tryb zaoczny)
  • min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • sprawna obsługa komputera w zakresie MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia i sprawnego działania
  • solidność i systematyczność
  • wysokie zdolności interdyscyplinarne i organizacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność

Oferujemy możliwości rozwoju oraz warunki współpracy do ustalenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.