Opis stanowiska pracy

Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku poszukuje osoby z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego na stanowisko Asystentka/Asystent.

Asystentka/Asystent odpowiedzialna/ny będzie za obsługę spraw administracyjno – biurowych w tym:

- prowadzenie i archiwizację wszelkiej korespondencji ( wysyłanie/odbieranie/przekazywanie poczty, w tym także elektronicznej),
- obsługę urządzeń biurowych,
- obsługę spotkań z klientami,
- zamawianie materiałów biurowych i eksploatacyjnych (m.in. kawa, herbata, woda, środki czystości itp.),
- obsługę rozmów telefonicznych, poczty elektronicznej,
- obieg informacji związanych z prowadzeniem biura,
- utrzymanie porządku w oddziale,
- prowadzenie ewidencji sprzętu,
- koordynację pracy usługodawców
- pomoc przy tworzeniu materiałów promocyjnych i informacyjnych,
- wyszukiwanie kontaktów handlowych i prowadzenie ewidencji partnerów handlowych,
- przyjmowanie i przekazywanie zapytań ofertowych,
- zamawianie kurierów i przygotowywanie przesyłek (odpowiednie ich zabezpieczanie),
- Asystentka/Asystent zobowiązana/ny będzie do informowania przełożonych o toku zleconych spraw, wykonywania wszelkich poleceń przełożonych m.in. przygotowywania, wydruków dokumentów, sporządzania sprawozdań, raportów.

Oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem,
- Doskonała organizacja pracy,
- Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- Wysoka motywacja do pracy,
- Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office,
- Kreatywność,
- chęć rozwoju,
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowy atutem,
- Umiejętności pracy pod presją czasu.

Warunkiem koniecznym jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w treści CV klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Prezentacja firmy

Firma MLB Biotrade zajmuje się handlem produktami ekologicznymi, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa