ASYSTENTKA / ASYSTENT ZARZĄDU

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Stała współpraca z Zarządem firmy,
  • Zarządzanie kalendarzem oraz prowadzenie korespondencji w imieniu Członka Zarządu,
  • Zapewnienie skutecznej komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej z Zarządem firmy,
  • Koordynowanie obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji pomiędzy Zarządem a pozostałymi działami firmy,
  • Weryfikacja dokumentów wpływających do Zarządu pod względem kompletności, poprawności i prawidłowości,
  • Organizacja i obsługa spotkań wewnętrznych oraz biznesowych, wizyt gości, podróży służbowych,
  • Przygotowywanie dokumentów, raportów, prezentacji na spotkania wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Utrzymywanie kontaktów z podmiotami zewnętrznymi oraz partnerami biznesowymi,
  • Analizowanie, raportowanie i optymalizowanie prowadzonych działań.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w dużej organizacji o wysokich standardach pracy,
  • Doskonałej organizacja pracy,
  • Samodzielności i kreatywności,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych oraz wysokiej kultury osobistej,
  • Zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Praktycznej znajomość pakietu MS Office,
  • Bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego – warunek konieczny.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w renomowanej firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku,
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń w dynamicznym środowisku,
  • Przyjazną atmosferę pracy ukierunkowaną na rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów.

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat