Asystentka/ Asystent Zarządu

JWW Invest S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

JWW Invest S.A. z siedzibą w Katowicach jest firmą, której głównym profilem działalności są usługi prowadzone na rynku energetyki zawodowej i przemysłowej oraz na rynku konstrukcji stalowych i rurociągów.

JWW Invest S.A. posiada wdrożony system zarządzania jakością wg ISO 9001:2008,certyfikowany przez TŰV CERT oraz uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego w zakresie: modernizacji, montażu, naprawy kotłów parowych, wodnych, stałych zbiorników ciśnieniowych, rurociągów przemysłowych, zbiorników bezciśnieniowych i zbiorników niskociśnieniowych do materiałów trujących lub żrących.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystentka/Asystent Zarządu

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:
• kompleksowe organizacyjne i administracyjne wsparcie prac Zarządu, w tym za:
• kompleksową obsługę sekretariatu Zarządu,
• organizację i koordynację spotkań oraz krajowych i zagranicznych podróży służbowych Zarządu,
• prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu,
• zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów i przepływu informacji, w tym: bieżącą obsługa korespondencji, kontakt z podmiotami zewnętrznymi, przygotowywanie dokumentów, pism,
• publikację raportów giełdowych,
• tłumaczenie pism niemieckojęzycznych na potrzeby Zarządu.

Wymagania:

Oczekujemy:
• wykształcenia wyższego
• mile widziane doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku;
• dobrej, praktycznej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie - warunek konieczny;
• mile widziana znajomość języka angielskiego;
• bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Word (doświadczenie w redagowaniu pism, sprawozdań, komunikatów prasowych, materiałów informacyjnych);
• komunikatywności, łatwości nawiązywania kontaktów i wysokiej kultury osobistej;
• doskonałych umiejętności organizacyjnych, w tym umiejętności w koordynowaniu kilku zadań jednocześnie;

Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego;
• przyjazną pracę w młodym i dynamicznym zespole;
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie dokumentów (cv+ list motywacyjny) wraz klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883) na adres: APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

JWW Invest S.A. z siedzibą w Katowicach jest firmą, której główn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne