Asystentka/Asystent w Dziale Księgowości

Sii Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zatrudniając ponad 1800 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Wsparcie Działu Księgowości w bieżących zadaniach
    • Wprowadzanie do systemu prostych dokumentów księgowych
    • Wprowadzanie do systemu wyciągów bankowych
    • Analizowanie wybranych, prostych kont księgowych
    • Przygotowywanie raportów i zestawień w Excelu
    • Weryfikacja prawidłowości załączanych do dokumentów księgowych protokołów oraz umów
    • Sporządzanie dokumentów wewnętrznych typu: polecenia księgowania
    • Segregacja/archiwizacja dokumentów księgowych
    • Inne prace księgowe zlecone przez przełożonego
    • Bieżące wsparcie innych działów firmy

WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów na kierunkach związanych z finansami i rachunkowością
    • Minimum półroczne doświadczenie w dziale księgowym lub biurze rachunkowym ( również staże i praktyki )
    • Zdolność analitycznego myślenia
    • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność w realizacji powierzonych zadań
    • Mile widziana znajomość zagadnień finansowo-księgowych
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Znajomość systemu Microsoft Dynamics AX 2012 będzie dodatkowym atutem
    • Otwartość na nowe wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności
    • Dobra znajomość pakietu MS Office ( Excel)

OFERUJEMY:

    • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
    • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Miłą i przyjazną atmosferę

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie