ASYSTENTKA / ASYSTENT W DZIALE EKSPORTU

Dryvit Systems USA (Europe) Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Producent i dystrybutor najwyższej klasy systemów ociepleń i materiałów elewacyjnych, zaopatrujący rynek krajowy, oraz rynki europejskie i azjatyckie, zatrudni:

ASYSTENTKĘ/ASYSTENTA W DZIALE EKSPORTU

OFERUJEMY:

  • współpracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Przyjazną atmosferę i możliwości rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

PRACUJĄC Z NAMI BĘDZIESZ:

  • Prowadzić korespondencję handlową i organizować transport
  • Używać narzędzi do raportowania, analiz, ewidencji dokumentów
  • Koordynować proces sprzedaży międzynarodowej
  • Miał codzienny kontakt z językiem francuskim i angielskim

Wymagania

  • Dobrej znajomości języka francuskiego ( warunek konieczny ) i angielskiego
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Znajomości pakietu MS OFFICE
  • Zdolności interpersonalnych, i wysokiej kultury osobistej
  • Asertywności i odpowiedzialności za wykonywaną pracę

Aplikując do nas, prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Dryvit Systems produkuje najwyższej jakości systemy ociepleń i ma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Logistyka, Praca Analityka, Praca IT - ERP