Opis stanowiska pracy

W naszych inicjatywach i projektach kierujemy się myśleniem systemowym, w oparciu o wyniki badań naukowych, łącząc to z wrażliwością na ludzi i przyrodę. Inspirujemy do pozytywnych zmian. Bardzo ważne są dla nas słuchanie, dialog, współdecydowanie, partycypacja i współpraca. Jako zespół cechuje nas chęć uczenia się i poznawania. Podchodzimy twórczo do wyzwań stojących przed nami. Stale rozwijamy nasze umiejętności i wiedzę. Jesteśmy organizacją IV sektora - to znaczy, że działamy jak biznes, dążąc do osiągnięcia celów ważnych dla społeczeństwa i środowiska.

W ramach naszych działań:
rozwiązujemy złożone problemy w złożonych systemach,
ułatwiamy współpracę ponad podziałami,
wspieramy zrównoważony rozwój,
łączymy naukę i praktykę,
pomagamy zmieniać życie ludzi na lepsze.

Osoba, z którą chcemy współpracować, będzie odpowiadać za:
opiekę nad sprzętem elektronicznym (komputery, tablety, telefony...),
instalację i utrzymanie oprogramowania i sprzętu,
przygotowywanie sprzętu i oprogramowania na warsztaty,
rozeznania rynku w sprawie sprzętu i oprogramowania,
testowanie gier, pomoc techniczną dla użytkowników gier.

Oferujemy:
pracę w trybie zadaniowym (liczba godzin w zależności od aktualnych potrzeb),
elastyczne godziny pracy.

Wymagania

Umiejętności i cechy, których wymagamy, to:
zaawansowana obsługa komputerów i urządzeń mobilnych oraz oprogramowania,
znajomość Google Drive i Google Docs,
dokładność, elastyczność, sumienność, samodzielność, odpowiedzialność – to nie są frazesy – naprawdę tego wymagamy.

Mile widziane będą również:
dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
znajomość gier komputerowych i planszowych, a w szczególności serious games,
doświadczenie w pracy na rzecz społeczeństwa lub środowiska przyrodniczego.

Prezentacja firmy

Centre for Systems Solutions is a non-profit organization established in... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems