ASYSTENTKA / ASYSTENT DZIAŁU HANDLOWEGO

HR INSPIRE

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta- firmy zajmującej się produkcją mebli SCAN-THOR GROUP POLAND, w związku z rozwojem biznesu na rynku niemieckim, poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko:

ASYSTENTKI / ASYSTENTA DZIAŁU HANDLOWEGO

Obowiązki:

  • bieżące wsparcie pracy działu handlowego
  • przygotowanie i archiwizacja dokumentacji i umów współpracy
  • wykonywanie zadań administracyjnych
  • rozpatrywanie i realizacja reklamacji
  • wsparcie specjalistów ds. sprzedaży w bieżących działaniach handlowych.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe (ewentualnie w trakcie studiów)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość programów pakietu MS Office
  • dokładność i skrupulatność
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Prezentacja firmy

Jesteśmy niewielkim zespołem pasjonatów rekrutacji.<br/><br/>Zdob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta