Asystentka / Asystent Działu Handlowego

Social WiFi Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

  • tworzenie bazy danych potencjalnych klientów
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów - umawianie spotkań handlowych
  • sprzedaż usługi Social WiFi
  • obsługa dotychczasowych Klientów B2B
  • dbanie o długoterminowe relacje z Klientami
  • realizacja ustalonych celów

Wymagania:

  • dokładność i dbałość o szczegóły
  • zdolności komunikacyjne i umiejętności handlowe
  • umiejętności przygotowania i prowadzenia telefonicznej rozmowy handlowej
  • samodzielność, inicjatywa i bardzo dobra organizacja pracy
  • mile widziane osoby o profilu sprzedażowym, pasjonujące się nowinkami technologicznymi
  • dodatkowe atuty to doświadczenie w pracy Call Center i/lub w sprzedaży (wsparciu sprzedaży) B2B w obszarach: telekomunikacja, energia, HoReCa

Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe w zakresie sprzedawanych rozwiązań
  • pracę w przyjaznej atmosferze oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • dużą samodzielność w zakresie realizowanych zadań
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • atrakcyjny wynagrodzenie oraz system motywacji finansowej i pozafinansowej
  • profesjonalne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Social WiFi Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

Prezentacja firmy

Social WiFi Sp. z o.o. to innowacyjna spółka działająca na rynku ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi