Asystentka/Asystent działu handlowego IT

Romi Sp. j.

02-234 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ROMI Spółka z o.o. to firma, specjalizująca się w systemach zasilania gwarantowanego oraz teleinformatyki. W związku z ciągłym rozwojem firmy, pragniemy powiększyć zespół doskonałych specjalistów.

- pomoc w obsłudze sekretariatu działu (obsługa korespondencji i połączeń telefonicznych, organizacja spotkań, wystawianie dokumentów handlowych, obsługa dokumentacji dostaw itp.),
- wsparcie administracyjne działu handlowego oraz zespołu merytorycznego (edycja raportów, redakcja i archiwizowanie dokumentów,
- przygotowywanie projektów umów, ofert handlowych, pism, prezentacji, raportów i zestawień na potrzeby Dyrektora Działu,
- bieżąca aktualizacja baz danych, zarządzanie korespondencją działu,
- bieżące wsparcie w projektach realizowanych przez dział handlowy,

W zamian oferujemy:

Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie cieszącej się wysokim uznaniem wśród klientów
Motywacyjny system wynagradzania
Dobrą atmosferę w pracy
Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

- motywacji do pracy w obszarze administracji,
- minimum rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku sekretarki lub asystentki/asystenta,
- znajomości języka angielskiego ,
- praktycznej znajomości pakietu MS Office,
- wykształcenia wyższego (min. licencjat),
- samodzielności i doskonałych umiejętności organizacyjnych,
- obowiązkowości i zaangażowania w powierzone zadania,
- umiejętności pracy pod presją czasu, podzielności uwagi,
- wysokiej kultury osobistej,
- prawo jazdy kat. B
- znajomość oprogramowania WF-MAG będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

ROMI Spółka z o.o. to firma, specjalizująca się w systemach zasilania gw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż