SPECJALISTA/KA – ASYSTENT/KA DYREKTORA NACZELNEGO

Centrum Nauki Kopernik

Warszawa, mazowieckie

CENTRUM NAUKI KOPERNIK poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku stanowić będzie wsparcie administracyjne oraz organizacyjne pracy Dyrektora Naczelnego Centrum Nauki Kopernik.

Zakres obowiązków:

  • Komunikacja z partnerami krajowymi i zagranicznymi
  • Przygotowywanie projektów wystąpień i prezentacji na konferencje w języku polskim i angielskim
  • Prowadzenie kluczowej korespondencji w języku polskim i angielskim
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań Dyrektora Centrum Nauki Kopernik
  • Sporządzanie agendy oraz notatek ze spotkań
  • Kompleksowe organizowanie podróży krajowych i zagranicznych
  • Tworzenie zestawień, raportów oraz dokumentacji zgodnie z bieżącymi potrzebami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i w piśmie
  • Umiejętność pisania wystąpień, raportów i oficjalnych listów
  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy
  • Zdolności analityczne i szybkiego uczenia się
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu oraz w zmieniających się okolicznościach
  • Komunikatywność
  • Bardzo dobra znajomość i umiejętność obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Ambitne wyzwania w nowoczesnej instytucji kultury,
  • Miłą atmosferę w kreatywnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji do dnia 16.12.2016 r.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.