Asystentka / asystent ds. zakupów

OTTO Work Force

Zgierz, łódzkie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Zgierz

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

- współpraca z Product Managerem w celu realizacji planów i wyznaczonych zadań;

-obsługa administracyjna zakupów ustalonej grupy towarów i usług;

-monitorowanie stanów magazynowych ustalonej grupy towarów;

-gromadzenie i analizowanie potrzeb zespołów handlowych w zakresie ustalonej grupy towarów i usług;

-przygotowanie i wysyłanie próbek do klientów oraz wymaganych dokumentów jakościowych;

-realizacja obowiązków informacyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu żywienia człowieka, przetwórstwa spożywczego lub biologiczno-chemiczne;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • komunikatywność i kreatywność;
  • zdolności organizacyjne, interpersonalne oraz umiejętności pracy zespołowej,
  • umiejętności handlowe;
  • sprawne posługiwanie się narzędziami informatycznymi.

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmir o przyjaznej kulturze organizacyjnej;
  • warunki sprzyjające rozwojowi zawodowemu i osobistemu;
  • atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • pakiet ubezpieczeniowy i pakiet medyczny;
  • profesjonalne narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.