Opis stanowiska pracy

Kancelaria Prawna KPRF Law Office poszukuje osoby na stanowisko Asystentki / Asystenta biura.

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało:

- koordynacja pracy biura
- wykonywanie zadań asystenckich i administracyjnych
- bezpośredni kontakt z klientami firmy
- bezpośrednia współpraca z partnerami i dostawcami firmy
- obsługa faktur i płatności
- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- bardzo dobra organizacja pracy
- komunikatywność, swoboda w nawiązywaniu kontaktów
- samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
- odpowiedzialność, skrupulatność, inicjatywa
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
- obsługa urządzeń biurowych, komputera.
- bardzo dobra znajomość MS Office
- doświadczenie w sektorze finansów, rachunkowości, prawa lub administracji mile widziane

Prezentacja firmy

KPRF Law Office świadczy usługi kompleksowej obsługi prawnej i biznesowe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa