ASYSTENTKA/ASYSTENT BIURA W FIRMIE BUDOWLANEJ

Semper Plus s.c.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Semper Plus S.C. z siedzibą w Gliwicach zatrudni pracownika na stanowisku:

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia minimum średniego, preferujemy wykształcenie techniczne,
• doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku najlepiej w firmie działającej w branży budowlanej lub pokrewnej,
• dobrej obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office, dużym atutem będzie znajomość programu kosztorysowego Zuzia oraz programu sprzedażowego Subiekt,
• umiejętności czytania dokumentacji projektowej i przetargowej,
• predyspozycji tj. łatwości nawiązywania kontaktów interpersonalnych, umiejętności pracy pod presją czasu, samodzielności, zaangażowania i bardzo dobrej organizacji pracy,
• dużym atutem będzie doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji i postępowaniach przetargowych.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie m.in.:

• realizowanie tzw. pierwszego kontaktu z klientem (bezpośredni oraz telefoniczny),
• zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura (korespondencja, ofertowanie, kosztorysowanie w programie kosztorysowym Zuzia, kompleksowe prowadzenie dokumentacji administracyjnej i przetargowej, obsługa urządzeń biurowych).
• poszukiwanie dostawców i podwykonawców,
• negocjacje handlowe,
• aktywny udział w prowadzonych projektach inwestycyjnych (kontakt z kierownikami budów, brygadzistami, pracownikami, koordynacja zamówień i dostaw niezbędnych materiałów),
• reprezentowanie firmy na zewnątrz m.in. w urzędach, instytucjach, firmach kooperujących.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego (rozszerzonego) CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy z adnotacją – Asystent w firmie budowlanej – w terminie do 31 sierpnia 2014 roku

Prezentacja firmy

Jako kompleksowe centrum oferujemy szereg profesjonalnych usług w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa