Asystenta projektanta konstrukcji budowlanych

Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane Piotrex-Projekt

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro projektów zatrudni osoby na stanowisko asystent projektanta branży konstrukcyjno - budowlanej.

Osoby aplikujące na powyższe stanowisko powinny spełniać następujące wymagania:

- wykształcenie wyższe min. inżynierskie o kierunku budownictwo

- mile widziana znajomość programu Allplan firmy Nemetchek

- podstawowa znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego

Prezentacja firmy

Biuro projektowe branży konstrukcyjno-budowlanej współpracujące z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie