asystenta ds. produkcji i maszyn

Randstad Polska Sp. z o.o.

Dzierżoniów, dolnośląskie

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej na terenie Dzierżoniowa, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 31437
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Dzierżoniów

Zakres obowiązków:
  • wspieranie managera produkcji
  • nadzór nad funkcjonowaniem produkcji
  • zapewnienie realizacji planów produkcyjnych oraz stosowania norm jakościowych
  • sporządzanie raportów

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  •  komunikatywna znajomość języka angielskiego
  •  mile widziana znajomość budowy maszyn produkcyjnych
  •  doświadczenie na stanowisku związanym z kierowaniem zespołem pracowników produkcyjnych
  • umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • koncentracja na realizacji powierzonych obowiązków
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta:
  •  współpraca w ramach umowy o pracę
  •  możliwość rozwoju zawodowego
  •  praca w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od posiadanych kwalifikacji)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)