Opis stanowiska pracy

·         Jeśli jesteś studentem studiów zaocznych,

·         Nie jesteś aktywną zawodowo osobą,

·         Nie jesteś zarejestrowany w Urzędzie Pracy,

·         Nie masz ukończonych 29 lat.

To ta oferta jest właśnie dla CIEBIE !!

ZADANIA :

·   wsparcie konsultantów w obszarze umawiania spotkań z potencjalnymi klientami (zapewniamy bazy w tym celu)

·   nawiązywanie pierwszego kontaktu i budowanie pozytywnej relacji z potencjalnymi klientami,

·  prowadzenie kalendarza spotkań dla opiekuna stażu,

·  dbałość o dokładne i terminowe wprowadzanie informacji na temat pracy z zapewnioną bazą,

·   kreowanie i podtrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy

OFERUJEMY

  • umowę stażu  na okres 6 miesięcy
  • wynagrodzenie:  podstawa( 1300 zł netto + prowizja uzależniona od wyników)
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej, międzynarodowej firmie i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji oraz późniejszego zatrudnienia w firmie

KORZYŚCI

  • elastyczny czas pracy  - dostosowany do Twoich mozliwości
  • możliwość nauki i poszerzania własnej wiedzy w doświadczonym zespole sprzedażowym
  • dostęp do dodatkowych szkoleń, między innymi z technik sprzedaży, produktów oraz planowania finansowego

Wymagania

• Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

• Nastawienie na realizację wyznaczonych celów oraz determinacja w działaniu,

• Sumienność

• Doświadczenie w sektorze telefonicznej obsługi klienta, bedzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Menager z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu i zarządzaniu struktura... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
6 msc z możliwością późniejszego zatrudnienia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 300PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
W zależności od wyników
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing