Asystent Zespołu Sprzedaży

BMM Sp. z o.o.

RZESZÓW, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Proponujemy pracę przy projektach sprzedażowych, które pochłoną Cię bez reszty i rozwiną Twoje umiejętności w zakresie:

  • poszukiwania i kontaktów z potencjalnymi Klientami,
  • współpracy z handlowcami i menedżerami produktu przy realizacji projektów sprzedażowych:
  • organizacji spotkań z przyszłymi i obecnymi klientami,
  • organizacji prezentacji produktów i usług,
  • prowadzeniu kompleksowej dokumentacji projektów sprzedażowych (oferty, kalkulacje, umowy),
  • utrzymywania stałych i długofalowych relacji z Klientami biznesowymi,
  • a z czasem, samodzielnego prowadzenia projektów handlowych.

Wymagania

Jeśli:

  • masz już na swoim koncie roczne doświadczenie w sektorze B2B w dziale sprzedaży, wsparcia sprzedaży, telemarketingu lub marketingu,
  • bez trudu nawiązujesz kontakty handlowe przez telefon,
  • spełniasz się współpracując w zespole,
  • do tego trudno oderwać Cię od realizacji celów,
  • pakiet MS Office i znajomość Internetu masz w „małym palcu”,
  • jesteś otwarty na zgłębianie wiedzy z zakresu technologii informatycznych,
  • a dodatkowo posiadasz podstawową znajomość systemu klasy CRM,

…to nie zwlekaj i czym prędzej zgłoś się do Nas!

Prezentacja firmy

Zwykli Wyjątkowi Ludzie tworzą wspaniałe przedsięwzięcia <br/> <br/> <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing