Asystent ze znajomością języka angielskiego oraz hiszpańskiego

Workforce Logiq

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli szukasz pracy, która rozwinie Twoje umiejętności w biznesie, jesteś dyspozycyjny i lubisz realizować zadania na ciągle rosnącym poziomie, to oferta jest skierowana do Ciebie.

Dla naszego Klienta z branży it/telco w Bydgoszczy poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystent  ze znajomością języka angielskiego oraz hiszpańskiego, który będzie wspomagał działanie Działu Zakupów.

Lokalizacja: Bydgoszcz

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, po 6 miesiącach możliwością przejścia na etat

Zakres zadań:

• Komunikacja zespołowa odnośnie zapytań dla wewnętrznych i zewnętrznych zamówień

• Procesowanie zapytań ofertowych z dostawcami w celu znalezienia najkorzystniejszej oferty zakupu

• Przygotowanie, co kwartał zapytań o wycenę produktów do wewnętrznego katalogu (urządzenia it, software, urządzenia mobilne)

• Stałe utrzymanie katalogu w celu aktualizowania zawartości oraz cen wobec pojawiających się wymagań

• Pomoc w projektach w odnośnie procesowania tematów związanych z zamówieniami

Klient oferuje:

• Pracę w międzynarodowym środowisku

• Możliwość rozwoju

Wymagania

Biegła znajomość języka hiszpańskiego oraz dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

•Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

•Mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej

•Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki

•Dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Zakupy / Zaopatrzenie