Opis stanowiska pracy

Indeon Sp. z o. o. z siedzibą w Knurowie poszukuje osobę na stanowisko:

Asystent Zarządu

Miejsce pracy: Knurów
Region: śląskie

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży internetowej. Poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta Zarządu, której zadaniem będzie wsparcie bieżącej działalności spółki.

Opis stanowiska:

- prowadzenie biura i spraw administracyjno - organizacyjnych
- obsługa dokumentacji kadrowej oraz księgowej
- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie, ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
- bieżąca współpraca z pozostałymi członkami zespołu w zakresie prawidłowej organizacji pracy oraz przepływu informacji

Wymagania

Czego wymagamy:

- samodzielność, zaangażowanie, nastawienie na rozwiązywanie problemów,
- dobra organizacja pracy własnej oraz łatwość w przyswajaniu wiedzy
- komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobra znajomości pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych
- wykształcenie wyższe lub średnie
- co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego

Co oferujemy:

- umowa zlecenia lub umowa o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
- praca w ambitnym zespole, który z pasją realizuje swoje cele i ciągle szuka nowych możliwości rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny mile widziany) na adres mailowy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Indeon sp. z o.o. z siedzibą w Knurowie na potrzeby prowadzenia aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (w tym również na inne stanowiska).
Zostałam/em poinformowana/y, przez Administratora Danych Osobowych tj. Indeon sp. z o.o. z siedzibą w Knurowie (kontakt: ul. Dworcowa 10a/214, 44-190 Knurów) o tym, że:
1. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 pkt a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
2. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji wymienionych praw należy przesłać e-mail z wybranym żądaniem na adres: mailowy.
3. Mam prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uznam, iż przetwarzanie danych osobowych mnie dotyczących narusza przepisy ustawy o ochronie danych osobowych lub Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
4. Poprzez przesłanie mojego CV na adres mailowy moje dane osobowe zostaną powierzone do przetwarzania grupie Google (Google LLC, Google Ireland Limited, Google Commerce Limited, Google Asia Pacific Pte. Ltd, Google Australia Pty Ltd).
5. Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia postępowań rekrutacyjnych, nie dłużej jednak niż przez 10 lat od dnia przesłania CV.
6. Moje dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu."

Prezentacja firmy

Kreujemy marki i produkty w świecie online. Tworzymy zaawansowane... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat