Asystent z biegłą znajomością języka angielskiego

FM Bank PBP S.A.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

• obsługa skrzynek funkcyjnych

• przygotowywanie prezentacji w Power Point

• przygotowywanie i wysyłka korespondencji seryjnej w Wordzie i Excelu

• obieg i wysyłka korespondencji

• przygotowywanie zestawień i raportów w Excelu

• obsługa procesu zamówień materiałów biurowych

• przygotowywanie pism i odpowiedzi do Partnerów

• organizacja eventów i imprez dla Partnerów Banku

Wymagania:

• wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny

• znajomość języka angielskiego z zakresu finansów będzie dodatkowym atutem

• bardzo dobra znajomośćobsługi Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook),

• mile widziana znajomość obsługi MS Publisher

• umiejętność redagowania pism, artykułów

• wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

• inicjatywa i kreatywność

• samodzielność w wykonywaniu obowiązków

• bardzo dobra organizacja czasu pracy

• elastyczność i dyspozycyjność

Oferujemy:

• pracę w zespole doświadczonych i wysoko zmotywowanych ludzi

• wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji

• atrakcyjne wynagrodzenie

• narzędzia niezbędne do pracy

• pakiet socjalny

Prezentacja firmy

FM Bank jest instytucją skoncentrowaną na finansowaniu rozwoju mi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość