ASYSTENT W KANCELARII: PŁATNA PRAKTYKA

Leszek Chmielewski & Partnerzy Kancelaria Prawna

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Chmielewski & Partnerzy Kancelaria Prawna świadczy profesjonalną obsługę prawną dla przedsiębiorców, instytucji publicznych i osób fizycznych. Specjalizujemy się w prawie budowlanym, prawie zamówień publicznych, administracyjnym i handlowym. Dołącz do nas, jeśli chcesz rozwijać się zawodowo w kierunku obsługi biznesu lub jednostek publicznych oraz pasjonuje Cię wyszukiwanie rozwiązań różnorodnych problemów prawnych. Cenimy wieloletnią współpracę, oferujemy kandydatom dużą samodzielność w prowadzeniu spraw, ale też dobrą współpracę w zespole.

Zakres obowiązków

  • sporządzanie prostych pism i wniosków, analiza problemów prawnych, wyszukiwanie rozwiązań – zakres obowiązków merytorycznych (prawo) zależny od umiejętności kandydata;
  • kontakt z sądami i urzędami, wsparcie czynności administracyjnych kancelarii (czuwanie nad zaopatrzeniem i porządkiem), nadzór nad obiegiem korespondencji, rejestracja i wysyłka poczty, rejestracja postępowań;
  • przyjmowanie i umawianie klientów kancelarii, prowadzenie kalendarza spotkań;
  • pomoc w sporządzaniu publikacji o tematyce prawnej.

Wymagania

  • mile widziani studenci prawa, dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu x 8h;
  • skrupulatność i dokładność w działaniu;
  • inicjatywa i chęć nauki;
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie umożliwiającym odebranie rozmowy telefonicznej.

Oferujemy

  • elastyczne godziny praktyk dostosowane do zajęć;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i poznania realiów pracy w kancelarii prawnej;
  • możliwość kontynuwacji współpracy po zakończeniu praktyki, szansa rozwoju zawodowego (awans na stanowisko aplikanta lub radcy prawnego po uzyskaniu odpowiednich uprawnień);
  • praktykę przy dobrze wyposażonym stanowisku z dostępem do programu informacji prawnej.

Prezentacja firmy

Obsługa prawną przedsiębiorców, osób fizycznych, instytucji administracj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Praktyki / Staż, Praca Prawo / Prokuratura, Praca Praca dla studenta