Opis stanowiska pracy

Proponowane stanowisko charakteryzuje się częstymi kontaktami z klientami niemieckimi. Przyjmowaniem i realizacją zamówień, prowadzeniem rozmów handlowych, zawieraniem nowych umów handlowych oraz uczestniczeniem w targach i wystawach.

Wymagania:

Poszukujemy do działu sprzedaży osobę dynamiczną, znającą techniki sprzedaży i zasady współpracy z klientami oraz władającą biegle językiem niemieckim. Mile widziane doświadczenie w branży ogrodniczej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • udział w szkoleniach i warsztatach,
  • wyjazdy szkoleniowe i integracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Polska rodzinna firma z 40-letnim doświadczeniem w branży ogrodniczej, z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
na początek okres próbny 3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management