Asystent w dziale sprzedaży AGD drobne.

Adler Sp. z o.o.

01-237 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakt z klientami hurtowymi oraz e-sklepami .

Obsługę zamówień hurtowych - wypisywanie faktur , ofertowanie.
Biegła znajomość Word , Excel , Power Point.
Obsługa klientów.
Wypisywanie listów przewozowych - UPS, DHL.

Pozyskiwanie, rozwijanie współpracy oraz budowanie trwałych relacji z klientami
Budowanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami
Odpowiedzialność za organizację i monitoring akcji promocyjnych
Inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży
Minimum 2-3 letnie doświadczenie zawodowe w branży RTV/IT/AGD

Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień informatycznych :

PHP i HTML (strony internetowe)
PostgreSQL (bazy danych)
Konfiguracja sieci (DHCP, forwardowanie portów)
administracja systemem Windows

Oferujemy:
interesującą, samodzielną oraz odpowiedzialną pracę w dynamicznym Zespole,
motywujące wynagrodzenie, adekwatne do zaangażowania w wykonywane obowiązki,
atrakcyjny system premiowy uzależniony od wkładu w wyniki i rozwój firmy,
możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

umiejętności negocjacyjno-handlowe,
wysoka skuteczność działania,
samodzielność, nastawienie na realizację celów,
dyspozycyjność,
aktualne prawo jazdy kat. B.
rzetelność oraz uczciwość

Prezentacja firmy

ADLER Europe Group to grupa marek ADLER EUROPE, CAMRY PREMIUM, M... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa