asystent w dziale rekrutacji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 22233
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:
  • aktywna pomoc w procesie rekrutacji
  • przygotowywanie testów językowych potrzebnych w procesie rekrutacji
  • poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • publikacja ogłoszeń
  • organizacja eventów rekrutacyjnych

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie w dziale HR mile widziane
  • samodzielność,
  • kreatywność

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową (na okres do 6 miesięcy)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • miła atmosfera pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)