asystent w dziale logistyki i obsługi klienta

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska Sp.  z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agnecją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Praca w międzynarodowym środowisku, dla firmy z branży FMCG poszukujemy:

Nr ref.: 20095
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • procesowanie zamówień
  • generowanie i analiza raportów
  • kompletowanie dokumentów
  • obsługa bazy danych

Oczekiwania:
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • obsługa komputera (Excel, Word)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w pracy z SAPem

Oferta:
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
  • umowę o pracę tymczasową na pół roku z możliwośc

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)