Asystent w dziale księgowości

AP Uniapol Development Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku bedzie odpowiedzialna za:

  • Pracę w obszarze zobowiązań (AP), należności (AR) lub księgi głównej (GL).
  • Weryfikację, ewidencję oraz raportowanie dokumentów księgowych.
  • Kontakt z klientami zagranicznymi.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość jednego z języków: niemieckiego, włoskiego, portugalskiego, hiszpańskiego, czeskiego lub rumuńskiego.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie stanowiła niekwestionowany atut.
  • Praktyczna znajomość programu Excel.
  • Zdolności analitycznych, dobrej organizacji pracy i zaangażowania.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy w przyjaznej amtosferze.
  • Szkolenia z zakresu księgowości.
  • Szkolenia językowe.
  • Wysokie standardy pracy z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi (praca w systemie SAP).
  • Rozwój zawodowy w obrzarze nowpoczesnego, dużego koncenru z branży Automotive w strukturach Centrum Obsługi Finansowej.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa