Asystent w dziale księgowości (język francuski)

OTTO Work Force

Wrocław, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy stanowisku:

Asystent/ka działu księgowości

MW/Ksiegowosc/FANC/2015

Opis stanowiska:
- obsługa procesów biznesowych Klientów w obszarze księgowości
- stały kontakt z klientem francuskojęzycznym oraz współpraca z wewnętrznymi działami w firmie
- weryfikacja i kontrola dokumentów finansowych
- przygotowywanie raportów i analiz
- usprawnianie procesów i procedur biznesowych
- wykonywanie poleceń i prac powierzonych przez przełożonego

Oferujemy:
- umowę zlecenie w pełnym wymiarze czasu pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji zawodowych
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez specjalistyczne szkolenia
- pracę w młodym, dynamicznym zespole
- możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach oraz jasną ścieżkę kariery

Wymagania:
- wykształcenie wyższe zawodowe z zakresu ekonomii, finansów, księgowości lub pokrewne
- doświadczenie w pracy związanej z księgowością i finansami ( mile widziany/a absolwent/ka z potencjałem i predyspozycjami do pracy w księgowości, finansach, kontrolingu)
- dobra znajomość języka francuskiego umożliwiająca sprawne posługiwanie się nim w codziennej pracy
- komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- bardzo dobra znajomość programu Word i Excel
- umiejętności analityczne, komunikatywność, dokładność
- chęć rozwoju zawodowego.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o aplikowanie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.