Asystent w dziale HR ze znajomością języka angielskiego

Goldman Recruitment.

Kraków, małopolskie

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży nowych technologii z siedzibą w Krakowie poszukujemy kandydata/ki do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

Wynagrodzenie: atrakcyjne
Nr ref. 16394/ 2

Opis stanowiska:
• codzienna współpraca z anglojęzycznymi pracownikami,
• stały kontakt z innymi działami firmy i wsparcie team leaderów,
• przygotowywanie dokumentów kadrowo – płacowych na bieżące potrzeby pracowników,
• administrowanie systemami wspierającymi politykę wynagrodzeń,
• prowadzenie dokumentacji kadrowej zgodnie z przepisami prawa,
• udzielanie odpowiedzi na zapytania pracowników wewnętrznych,
• wprowadzanie i aktualizacja informacji w bazie danych SAP.

Wymagania:
• biegła znajomość języka angielskiego,
• doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości (także praktyki i staże) będzie atutem,
• mile widziani studenci ostatnich lat studiów,
• chęć rozwoju w obszarze księgowości i finansów.

Oferta obejmuje:
• stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• umowę o pracę oraz pakiet świadczeń socjalnych (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne etc.),
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku,
• pracę na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku,
• przyjazną atmosferę pracy,
• możliwość wykorzystania języków obcych w codziennej pracy.