Asystent w dziale handlowym

Aiut Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

- Obsługa administracyjna projektów

- Rozpoznanie przepisów związanych z dostawa towaru/usługi do klienta

- Opracowanie dokumentacji handlowej i pism urzędowych

- Współpraca z firmami transportowymi, urzędami i agencjami celnymi

- Działania z zakresu logistyki

- Sporządzanie raportów i analiz

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: handel zagraniczny, bankowość, finanse ekonomia)

- Bardzo dobra znajomość języka. angielskiego

- Znajomość innych języków obcych mile widziana, głównie języka niemieckiego

- Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel

- Zdolności organizacyjne i interpersonalne

- Umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Firma AIUT Sp. z o.o. została założona w 1991 roku w Gliwicach. P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management