Asystent w dziale finansowo księgowym w firmie produkcyjnej (księgowość, produkcja, Gliwice)

FULCO Sp. z o.o.

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca w charakterze asystenta w dziale finansowo księgowym dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej na pełnym etacie.

Realizacja prac powierzonych przez pracowników działu wyższego szczebla.

Wymagania

Wymagamy:
- styczności z działem finansowo - księgowym w firmie lub bycia studentem/absolwentem profilu księgowego
- dostępności na pełnym etacie
- łatwości pracy z liczbami i opanowanie komputera - w szczególności arkuszy kalkulacyjnych
- cierpliwości, sumienności, opanowanie
- samodzielności
- własnej inicjatywy
- bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa FULCO powstała w 2003 roku, w Gliwicach. <br/>Ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
1 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
w zależności od profilu i doświadczenia kandydata
Branża / kategoria:
Praca Finanse