Asystent/-tka z j.niemieckim

JOBME S.A.

Świdnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Tłumaczenia pisemne (język niemiecki-polski/angielski oraz polski/angielski-niemiecki) dokumentów – umów, dokumentacji technicznych, korespondencji etc.;
  • Asysta przy spotkaniach i wizytach służbowych;
  • Wsparcie w przygotowywaniu prezentacji, raportów, umów,
  • Bieżące wsparcie administracyjne i językowe – m.in. dla Biura Zarządu i Działu Prawnego.

Wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (poziom C1), mile widziany status tłumacza przysięgłego;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B1/B2);
  • Wykształcenie wyższe, mile widziany profil ekonomiczny;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Biegła obsługi komputera;
  • Otwartość i komunikatywność;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność;
  • Proaktywna postawa i elastyczność.

Wybranym Kandydatom nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie;
  • Elastyczność co do formy i wymiaru umowy – w zależności od dyspozycyjności i preferencji Kandydata (pełny etat lub niepełny wymiar godzin);
  • Międzynarodowe środowisko pracy i codzienny kontakt z językami obcymi;
  • Atmosferę sprzyjającą rozwojowi i współpracy.

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa