Asystent/tka w dziale finansowym

Westerberg Sp. z o.o.

43-603 Jaworzno, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Westerberg zatrudni Asystenta/tkę w dziale finansowym.

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należeć:

1. Księgowanie dokumentów ( faktury zakupowe, sprzedażowe, dokumenty magazynowe, inne)
2. Uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej
3. Przygotowywanie przelewów bankowych
4. Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
5. Prowadzenie ewidencji kasowej
6. Sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań
7. Pomoc w bieżącej obsłudze działu finansowego

Wymagania

Znajomość zasad prowadzenia księgi rachunkowej
Znajomość przepisów podatkowych oraz umiejętność stosowania ich w praktyce
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym ( wymóg konieczny)
Umiejętność pracy w zespole
Wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Westerberg Sp. z o.o. jest filią założonej w 1940 roku duńskiej firmy We... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Finanse